• Elan Farba do brwi SBTS

Kolor farby
Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Wysyłka na adres e-mail 0
Paczkomat InPost 12.99
Kurier InPost 15.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon


SMART BROW TINTING SYSTEM to zupełnie nowy system koloryzacji brwi, na który składa się koloryzacja brwi w dwóch kolorach (ICY - cold brown / SPICY - warm brown), dwa wzmacniacze koloru brwi (INDIGO / ORANGE) oraz emulsja utleniająca.
UWAGA! Długotrwałą farbę do brwi «Deep Brow Tint» można stosować tylko z emulsją utleniającą 3% SMART BROW TINTING SYSTEM.Główne zalety długotrwałej farby do brwi «Deep Brow Tint» to:

 • DWA ORYGINALNE KOLORY DO BRWI  04 ICY cold brown
  05 SPIСY warm brown
 • BEZ AMONIAKU I BEZ MEA  Wielofunkcyjny środek alkalizujący DMAMPTM ULTRA PC umożliwia formułowanie odcienia brwi z mniejszą zawartością utleniających barwników do włosów, dzięki czemu zmniejsza potencjalne ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Pomaga również w natychmiastowym pojawieniu się odcienia brwi na skórze i włosach.
 • PIERWSZA FARBA DO BRWI O NEUTRALNYM pH - 7  Farba do brwi ma wyjątkową listę składników. To pierwsza farba do brwi o neutralnym pH, która chroni włoski przed uszkodzeniami i zapobiega wysuszaniu skóry.
 • WYSOKA TRWAŁOŚĆ KOLORU  Opatentowany składnik Heliogenol zapewnia wysoką trwałość koloru farby do brwi, chroni kolor przed blaknięciem, a włoski na brwiach przed promieniami UV.
 • PRZYJEMNY ZAPACH  Farba do brwi ma przyjemny zapach, co sprawia, że ​​zabieg koloryzacji jest dla klientki bardziej komfortowy.
 • DŁUGOTRWAŁE FARBOWANIE SKÓRY I WŁOSÓW  Farba do brwi zapewnia długotrwałe koloryzowanie skóry - do 14 dni, a włosy - do 30 dni)*, zapewniając głębokie, intensywne kolory (w zależności od rodzaju skóry i struktury włosów).* Na podstawie wyników badań trwałości barwienia z udziałem profesjonalnych technologów linii TM ELAN.
UWAGA! Długotrwałą farbę do brwi «Deep Brow Tint» można stosować tylko z emulsją utleniającą 3% SMART BROW TINTING SYSTEM.
Termin przydatności: 24 miesiące.
Okres po otwarciu (PAO): 3 miesiące.
Pojemność: 20 ml
Wyprodukowano na Ukrainie
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie